EKYB100ELL272MK20S
MFR.Part #
EKYB100ELL272MK20S
JLCPCB Part #
C5113697
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6725A@120Hz 10V 12.5mm 20mm 2700uF 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS