EKMH451VSN821MA80U
MFR.Part #
EKMH451VSN821MA80U
JLCPCB Part #
C3721222
Package
Plugin,D35xL82mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.73A@120Hz 2000hrs@105℃ 303mΩ@120Hz 35mm 450V 820uF 82mm ±20% 插件,D35xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS