E37F351CPN392MDA5U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E37F351CPN392MDA5U
JLCPCB Part #
C3812835
Package
Bolt,D63.5xL106mm
Description
-40℃~+85℃ 106mm 12.7A@120Hz 23mΩ@120Hz 28.6mm 350V 3900uF 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL106mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS