E37L501CPN222MDA5U
MFR.Part #
E37L501CPN222MDA5U
JLCPCB Part #
C3813024
Package
Bolt,D63.5xL106mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 106mm 2200uF 28.6mm 45mΩ@120Hz 500V 63.5mm 9.1A@120Hz ±20% 螺栓,D63.5xL106mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS