E36D750LPN453UDE3U
MFR.Part #
E36D750LPN453UDE3U
JLCPCB Part #
C3813220
Package
Bolt,D63.5xL143mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 143mm 2000hrs@85℃ 28.58mm 45000uF 63.5mm 75V 螺栓,D63.5xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS