ESMH350VSN273MA50U
MFR.Part #
ESMH350VSN273MA50U
JLCPCB Part #
C3722756
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 27000uF 35V 35mm 52mm 6.89A@120Hz ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS