EKYB101ELL391MM20S
MFR.Part #
EKYB101ELL391MM20S
JLCPCB Part #
C1668017
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.05A@120Hz 10000hrs@105℃ 100V 18mm 20mm 32mΩ 390uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS