SLP391M450H7P3
MFR.Part #
SLP391M450H7P3
JLCPCB Part #
C3722975
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1.55A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 390uF 42mm 450V 851mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS