380LX471M350A042
MFR.Part #
380LX471M350A042
JLCPCB Part #
C19402167
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 350V 35mm 40mm 423mΩ 470uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS