382LX333M080B092VS
MFR.Part #
382LX333M080B092VS
JLCPCB Part #
C5518480
Package
插件,D50xL92mm
Description
-40℃~+85℃ 15.38A@20kHz 3000hrs@85℃ 33000uF 50mm 80V 92mm ±20% 插件,D50xL92mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS