CGS102T200R4C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGS102T200R4C
JLCPCB Part #
C3813554
Package
Bolt,D34.93xL104.78mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000uF 104.78mm 113mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 3.2A@120Hz 34.93mm 螺栓,D34.93xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS