SLP391M420H7P3
MFR.Part #
SLP391M420H7P3
JLCPCB Part #
C2621663
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1.66A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 390uF 420V 42mm 851mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS