RC400M100LO10*16D-1A3C
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC400M100LO10*16D-1A3C
JLCPCB Part #
C2837976
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 16mm 400V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS