RD200M220LO10*20H-8A2C
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RD200M220LO10*20H-8A2C
JLCPCB Part #
C2837961
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 200V 20mm 22uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS