RC100M470LO8*12TH-2A1Et
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC100M470LO8*12TH-2A1Et
JLCPCB Part #
C507131
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 47uF 510mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS