RC025M471LO8*14TH-2A1E
MFR.Part #
RC025M471LO8*14TH-2A1E
JLCPCB Part #
C357632
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
-40℃~+105℃ 14mm 2000hrs@105℃ 25V 3.5mm 470uF 8mm 950mA@100kHz ±20% 插件,D8xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS