BC025M561LO8*12L-1A4T
MFR.Part #
BC025M561LO8*12L-1A4T
JLCPCB Part #
C2897449
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2000hrs@105℃ 25V 560uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS