RC100M4R7LO5*11TH-2A1E
MFR.Part #
RC100M4R7LO5*11TH-2A1E
JLCPCB Part #
C365783
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 11mm 130mA@100kHz 2mm 4.7uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS