LP2P471VP450N55CE0HM
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
LP2P471VP450N55CE0HM
JLCPCB Part #
C240421
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 220V 22mm 45mm 470uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS