B43508E2567M60
MFR.Part #
B43508E2567M60
JLCPCB Part #
C1644424
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
22mm 250V 45mm 560uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS