LGUW6181MELZ
MFR.Part #
LGUW6181MELZ
JLCPCB Part #
C3721424
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 22mm 3000hrs@105℃ 420V 45mm 950mA@120Hz ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS