VH1A221ME058000CE0
MFR.Part #
VH1A221ME058000CE0
JLCPCB Part #
C240502
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 220uF 5.8mm 6.3mm 75mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS