PE0J271MC070Z35CR0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
PE0J271MC070Z35CR0
JLCPCB Part #
C240605
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
2000hrs@105℃ 270uF 2mm 5mm 6.3V 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS