63MXG4700MEFCSN22X45
MFR.Part #
63MXG4700MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1605681
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 3.4155A@10kHz 3000hrs@105℃ 45mm 4700uF 63V ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS