HHXD250ARA101MF80G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
HHXD250ARA101MF80G
JLCPCB Part #
C2158034
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 200mA@120Hz 25V 30mΩ 5000hrs@105℃ 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS