HHXD500ARA150MF80G
MFR.Part #
HHXD500ARA150MF80G
JLCPCB Part #
C2158033
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 112mA@120Hz 15uF 40mΩ 5000hrs@105℃ 50V 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS