EEHZA1V680XV
MFR.Part #
EEHZA1V680XV
JLCPCB Part #
C542484
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 300mA@100Hz 35V 6.3mm 68uF 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS