HHXE250ARA101MF80G
MFR.Part #
HHXE250ARA101MF80G
JLCPCB Part #
C2157849
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+135℃ 100uF 2000hrs@135℃ 210mA@120Hz 25V 30mΩ 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS