E36D351HPN102MAA5U
MFR.Part #
E36D351HPN102MAA5U
JLCPCB Part #
C3812630
Package
Bolt,D35xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 105mm 12.7mm 178mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 3.41A@120Hz 350V 35mm ±20% 螺栓,D35xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS