APXN6R3ARA561MH70G
MFR.Part #
APXN6R3ARA561MH70G
JLCPCB Part #
C2157865
Package
SMD,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 175mA@120Hz 20mΩ 5000hrs@105℃ 560uF 6.3V 7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS