ELXV630ELL680MH15D
MFR.Part #
ELXV630ELL680MH15D
JLCPCB Part #
C1668472
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 340mΩ 63V 68uF 72mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS