EMLF6R3ARA220MD73G
MFR.Part #
EMLF6R3ARA220MD73G
JLCPCB Part #
C6944758
Package
SMD,D4xL7.3mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 22mA@120Hz 22uF 4mm 6.3V 7.3mm ±20% SMD,D4xL7.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS