E36D150LPN932UAB7U
MFR.Part #
E36D150LPN932UAB7U
JLCPCB Part #
C6941545
Package
Bolt,D35xL117mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 117mm 12.7mm 15V 35mm 9300uF 螺栓,D35xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS