E36D451LGN682MFD0U
MFR.Part #
E36D451LGN682MFD0U
JLCPCB Part #
C3814770
Package
Bolt,D89xL130mm
Description
-40℃~+85℃ 10.28A@120Hz 130mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 450V 47mΩ@120Hz 6800uF 89mm ±20% 螺栓,D89xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS