SMAJ51CA-A
Extended
Manufacturer
Yenyo Technology
MFR.Part #
SMAJ51CA-A
JLCPCB Part #
C20444406
Package
DO-214AC (SMA)
Description
-65℃~+175℃ 1uA 4.85A 400W@10/1000us 51V 62.7V 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AC (SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS