SMDJ130A-A
Extended
Manufacturer
Yenyo Technology
MFR.Part #
SMDJ130A-A
JLCPCB Part #
C20486950
Package
DO-214AB (SMC)
Description
-65℃~+150℃ 130V 14.35A 159V 209V 2uA 3kW@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB (SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS