SMCJ22CA-A
Extended
Manufacturer
Yenyo Technology
MFR.Part #
SMCJ22CA-A
JLCPCB Part #
C20484096
Package
DO-214AB (SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 22V 26.9V 35.5V 42.25A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB (SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS