5.0SMDJ24CA-A
Extended
Manufacturer
Yenyo Technology
MFR.Part #
5.0SMDJ24CA-A
JLCPCB Part #
C20486808
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 128.53A 24V 29.5V 2uA 38.9V 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS