SR1206JR-07560RL
MFR.Part #
SR1206JR-07560RL
JLCPCB Part #
C874037
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS