MFR50SFBE52-10R7
MFR.Part #
MFR50SFBE52-10R7
JLCPCB Part #
C1372585
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS