KNP200JT-52-8R2
MFR.Part #
KNP200JT-52-8R2
JLCPCB Part #
C1391511
Description
-40℃~+200℃ 2W 8.2Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS