RK73H2BTTD15R8F
MFR.Part #
RK73H2BTTD15R8F
JLCPCB Part #
C6182883
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS