30KPA84CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
30KPA84CA/B
JLCPCB Part #
C3708204
Description
139.2V 217.7A 30kW 84V 93.8V TVS P600 Abolished Device ROHS