RT1210DRD0733RL
MFR.Part #
RT1210DRD0733RL
JLCPCB Part #
C2138763
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 33Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS