RE0603FRE073K3L
MFR.Part #
RE0603FRE073K3L
JLCPCB Part #
C859421
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS