RK73H2ERTTD1001F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1001F
JLCPCB Part #
C4348513
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS