AC1225JK-07120RL
MFR.Part #
AC1225JK-07120RL
JLCPCB Part #
C5546308
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS