RT1210DRD0730RL
MFR.Part #
RT1210DRD0730RL
JLCPCB Part #
C4132134
Description
-55℃~+125℃ 250mW 30Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS