RT1210WRD07115KL
MFR.Part #
RT1210WRD07115KL
JLCPCB Part #
C4355706
Description
-55℃~+125℃ 115kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS