RC1206FR-7W15K8L
MFR.Part #
RC1206FR-7W15K8L
JLCPCB Part #
C6165370
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS